Наші партнери
 
 

Пожежна сигналізація і пожежна безпека.

Пожежа - один з найруйнівніших процесів, який у всі часи приносив не лише значний матеріальний збиток, але і представляв чималу загрозу для життя людини. Де і коли станеться займання, на жаль, нікому не відомо. Саме тому до нього треба підготуватися заздалегідь за допомогою організації пожежної безпеки об'єкту.

Галузь застосування та функції систем автоматичних пожежних сигналізацій.

Автоматична пожежна сигналізація (АПС) - є базовим елементом в організації пожежної безпеки об'єкту. Сучасна АПС - це цілий комплекс технічних засобів і програмного забезпечення, які своєчасно оповіщають про первинні ознаки пожежі службу пожежної охорони. Системи пожежної сигналізації призначені для раннього виявлення пожежі та подавання сигналу тривоги для вживання необхідних заходів (наприклад: евакуація людей, виклик пожежно-рятувальних підрозділів, запуск систем димо- та тепловидалення, підпору повітря, пожежогасіння, здійснення управління протипожежними клапанами, протипожежними дверима, воротами та завісами (екранами), відключенням або блокуванням (розблокуванням) інших інженерних систем та устаткування при сигналі «пожежа», тощо).

Монтаж установок автоматичної пожежної сигналізації (УАПС) потрібний для виконання наступних завдань :

 • виявлення ознак пожежі на ранній стадії;
 • вередавання тривожних сповіщень до пристроїв передавання пожежної тривоги та попередження про несправність, а також на пульт централізованого спостереження об’єкту або територіальний центр МНС;
 • вормування сигналів управління для систем протипожежного захисту та іншого інженерного обладнання, що задіяне при пожежі;
 • cигналізування про виявлену несправність, яка може негативно впливати на нормальну роботу СПС.

Система пожежної сигналізації складається з наступних компонентів: Пожежна сигналізація

 • Контрольна панель. Прилад, що здійснює аналіз стану шлейфів і пожежних сповіщувачів, а також передачу команд для запуску систем протипожежного захисту. Контрольна панель є своєрідним "мозком" пожежної сигналізації.
 • Блок індикації. Також називається автоматизоване робоче місце (АРМ). Організовується на базі комп'ютера і служить для відображення стану сигналізації і подій, що сталися.
 • Джерело безперебійного живлення (ДБЖ). Потрібне для безперервної роботи сигналізації навіть у разі, коли електроживлення відсутнє.
 • Пожежні сповіщувачі. Служать для виявлення продуктів горіння (чадного газу, диму, отруйних смол), вогнищ займання.

Пожежна сигналізація реагує на різні чинники: підвищення температури, відкрите полум'я, підвищений вміст диму в повітрі. Залежно від цього, існують різні типи сповіщувачів: Сповіщувачі вогню та диму

 • Тепловий сповіщувач: реагує на зміну температури. Використовується там, де неможливо використати димові сповіщувачі.
 • Димовий сповіщувач: починає видавати сигнал за наявності диму в повітрі. Використовується скрізь, окрім запилених приміщень і місць для куріння.
 • Сповіщувач полум'я: реагує на відкрите полум'я. Застосовується в приміщеннях, де можливе миттєве займання (сховища горючих матеріалів, столярні майстерні).

Монтаж автоматичної пожежної сигналізації розпочинається з виконання проектної-кошторисної документації, в ході якого виконуються креслення з розставлянням устаткування і прокладенням кабельних трас, здійснюються розрахунки споживання енергії і часу автономної роботи. Також здійснюється підбір устаткування і матеріалів, складаються специфікації і здійснюється розрахунок вартості пожежної сигналізації.

Наші послуги.

Одна з основних сфер діяльності ПП «ЗОДІАК і К-1» - проектування і установка пожежної сигналізації на об'єктах різного призначення в містах та інших населених пунктах краю. У нас працюють досвідчені фахівці, що дозволяє нам давати гарантію високої якості і оперативності усіх виконуваних робіт. Протипожежний захист, який забезпечує приватне підприємство «ЗОДІАК і К-1» - це виконання повного комплексу робіт, серед яких:

 • Підготовка проектної і робочої документації.
 • Проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт по облаштуванню СПС.
 • Обслуговування установок пожежної автоматики.

Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором обладнання, порадять, які моделі є найкращим варіантом для вашої організації. За бажанням замовника сигнали від УАПС виводиться на пульт ПП «ЗОДІАК і К-1».

Ціни на установку пожежної сигналізації, що пропонуються приватним підприємством «ЗОДІАК і К-1», Вас приємно здивують своєю диференційованістю. Остаточна вартість пожежної сигналізації розраховується індивідуально тільки після проведення обстеження об'єкту нашими фахівцями і з'ясування усіх нюансів замовлення.

Замовити послугуЛіцензії