Наші партнери
 
 

Обслуговування систем протипожежного захисту.

Приватне підприємство «ЗОДІАК І К-1» здійснює професійне технічне обслуговування систем протипожежного захисту.

Наше підприємство має всі необхідні ліцензії на технічне обслуговування обладнання систем протипожежного захисту, видані урядовим органом у сфері державного нагляду з пожежної безпеки України. Досвідчені і професійні співробітники нашого підприємства на високому рівні проведуть технічне обслуговування систем протипожежного захисту різної складності. Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень, вивчаючи і застосовуючи в роботі новітні розробки виробників протипожежного устаткування. Окрім огляду основних частин протипожежної системи, підприємство здійснює повне тестування усього спектру систем протипожежного захисту. Технічне обслуговування протипожежних систем є необхідним комплексом заходів для підтримки Вашого протипожежного захисту в стабільному робочому режимі. Системи протипожежного захисту є складним взаємозв'язаним комплексом систем окремих пристроїв, мета якого максимально понизити загрозу знищення вогнем Вашого майна і, найголовніше - дорогоцінні людські життя.

Технічне обслуговуванняПротипожежні системи застосовуються практично в усіх громадських, промислових і іншого призначення будівлях підприємств і установ різних форм власності. Системи протипожежної безпеки вимагають кваліфікованого, професійного проектування, монтажу і експлуатації. Проте цього недостатньо для абсолютної гарантії безпеки Вашого персоналу, технологічного устаткування, а також абсолютної надійності і ефективності роботи встановлених систем протипожежного захисту. Багато елементів протипожежних систем впродовж тривалого періоду часу залишаються в стані, що очікує, пасивному. Такий робочий режим може привести до виходу їх з ладу, неправдивим спрацюванням, зниженню надійності роботи не лише протипожежних систем, але інших технічних комплексів, пов'язаних з ними (наприклад, на деяких об'єктах протипожежні системи пов'язані з роботою ліфтів, ескалаторів, вентиляцією і так далі). Тому надійність і ефективність будь-якої системи протипожежного захисту залежить від регулярного професійного технічного обслуговування протипожежних систем, а також своєчасного проведення випробувань усього протипожежного комплексу.

Технічне обслуговуванняТехнічне обслуговування протипожежної автоматики вимагає професійних знань і розуміння значення функціонування протипожежної системи. Усі заходи по технічному обслуговуванню виконуються виключно кваліфікованими атестованими фахівцями. Обслуговування протипожежних систем робиться по графіку, складеному з дотриманням державних нормативних актів, і є ретельною та періодичною перевіркою, тестуванням і рядом комплексних випробувань технічного стану кожного елементу устаткування, що обслуговується.

Автоматика є однією з ключових ланок будь-якого захисту, у тому числі і протипожежного. Від надійної, стабільної роботи якої залежить надійність усієї системи в цілому.

Системи пожежної сигналізації є важливим компонентом комплексів протипожежного захисту. Завдання цих систем - миттєве, надійне інформування про стан пожежної безпеки в приміщеннях, що захищаються і подача відповідних команд на подальші дії інших установок (пожежогасіння, димовидалення, оповіщення). Від своєчасного сигналу від пожежних сповіщувачів на ППКП залежить ефективна локалізація і ліквідація осередків пожежі, запуску усього комплексу протипожежної безпеки, як результат - зведення збитку, заподіяного пожежею, до мінімуму. Адже якщо система автоматична, то вона, як правило, приводиться в дію за наявності сигналів димових або теплових сповіщувачів пожежної сигналізації. Тому контроль стану протипожежних сповіщувачів, ППКП, різних модулів і контрольно-вимірювальних приладів є важливим елементом при проведенні технічного обслуговування протипожежних систем.

Системи оповіщення та управління евакуацією при пожежі бувають п’яти типів, а саме оповіщення здійснюється одним з таких способів або їх комбінацією:

    Системи оповіщення та управління евакуацією  при пожежі
  • передачею звукових, а також, при необхідності, світлових сигналів оповіщення у всі приміщення будинку;
  • трансляцією мовних повідомлень про пожежу;
  • передачею в окремі зони будинку або приміщення повідомлень про місце виникнення пожежі, про шляхи евакуації та дії, що забезпечують особисту безпеку;
  • увімкненням світлових вказівників рекомендованого напрямку евакуації;
  • увімкненням освітлення евакуації;
  • для СО4 та СО5 типів - двостороннім зв'язком між приміщенням пожежного поста та зонами оповіщення.

Ці системи безпосередньо пов'язані з пожежною сигналізацією, системами пожежогасіння і димовидалення для привертання уваги до виниклої ситуації, щоб люди, що знаходяться в приміщенні або поблизу мали можливість вчасно встигнути покинути небезпечну територію.

Технічне обслуговування будь-яких протипожежних систем захисту - це багаторічний досвід співробітників нашого підприємства. Фахівці з технічного обслуговування регулярно перевіряють кожен, навіть самий незначний, елемент в системах протипожежного захисту на об'єктах, що нами обслуговуються. Своєчасне виявлення прихованих дефектів в протипожежному устаткуванні - гарантія виконання системами усіх функцій для захисту підприємства від руйнівної сили вогню.

Також наші фахівці по технічному обслуговуванню регулярно проводять інструктажі персоналу, що експлуатує протипожежні системи.

Технічне обслуговування протипожежних систем це не лише перевірка технічного стану систем - це перевірка усіх чинників, що впливають на безпеку персоналу і устаткування при виникненні пожежонебезпечних ситуацій. Наші співробітники знають методи оперативного рішення технічних проблем, пов'язаних з системами протипожежного захисту.


Замовити послугуЛіцензії