Наші партнери
 
 

Системи безпеки.

Системи безпеки – це сучасні надійні засоби технічного захисту будь-якого об’єкта. Сьогодні на ринку системи безпеки представлені великою кількістю обладнання і програмного забезпечення для вирішення різноманітних завдань.

У наш час безпека є одним з основних завдань для забезпечення та створення надійного благополуччя. В цілому сучасні системи безпеки, не тільки прості у використанні, але і вельми корисні. Подібні системи складаються з двох частин, до числа яких входить система пасивної безпеки, тобто безпечної життєдіяльності і система охоронної безпеки.

Пасивна безпека

Пасивна безпека призначена для контролю стану будинку, а також для того, щоб система самостійно відреагувала на будь-яку виникаючу нестандартну ситуацію.

У дану систему входить декілька видів датчиків - газу, задимлення, рівня зміни температури повітря в приміщенні, появи вогнищ спалаху, підвищення рівня напруги на несучі конструкції будівлі.

Системи безпеки охоронного типу призначені для здійснення контролю над цілісністю об’єкту охорони і стеження за можливим перетином сторонніми особами периметра будинку або ділянки, на якій вона встановлена. При цьому система також управляє контролем доступу на периметр і запобігає появі на території, що охороняється, несанкціонованих об’єктів.

У функціональну систему безпеки може входити спеціальна кнопка «Вимкнути все», яка призначена для включення режиму охорони. Даний режим передбачає спрацьовування датчиків, що реагують на присутність об’єктів в приміщенні, що охороняється, а також спрацьовування магнітних контактів, встановлених на вікнах і дверях.

При спрацьовуванні датчиків система може автоматично посилати повідомлення на телефон, включати світло в приміщеннях або ж включати сигналізацію з сиреною.

Приватне підприємство «Зодіак і К-1» пропонує інтегровані системи безпеки – комплексне рішення для забезпечення будь-якого рівня охорони Вашого об’єкта:

  • Охоронні сигналізації;
  • Cистеми охорони периметру;
  • Пожежні сигналізації;
  • Системи відеоспостереження;
  • Системи контролю доступу;
  • Системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей.

Системи безпеки, про які йдеться на нашому сайті, допоможуть Вам зорієнтуватися у різноманітності пропонованих продуктів і прийняти правильне рішення для оптимального захисту Вашого майна.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, професійне виконання поставлених завдань, підбір найякіснішого сучасного та перевіреного часом обладнання, що забезпечить надійність та простоту в експлуатації.Ліцензії