Наші партнери
 
 

Системи відеоспостереження.

Система охоронна телевізійна (СОТ) - система відеоспостереження замкнутого типу, призначена для отримання телевізійного зображення з об'єкту, що охороняється, з метою  забезпечення протикримінального захисту.

Відеонагляд Системи відеоспостереження є окремим видом систем безпеки для охорони об'єкту, які здатні забезпечити постійний візуальний контроль над певною територією з метою моментального реагування на непередбачені ситуації. На сьогоднішній день системи відеоспостереження дозволяють стежити як за цілими будівлями, так і за окремими приміщеннями. А здешевлення цих систем дає можливість встановлювати їх навіть в невеликих офісах, на дрібних підприємствах і в приватних будинках, квартирах.

Завдання охоронного відеонагляду.

Охорона з використанням відеоспостереження вирішує ряд завдань по спостереженню за об'єктами охорони без участі людини, що дозволяє значно економити на персоналі при організації грамотної роботи системи.

Відеоспостереження дає можливість:
 • отримувати документальний матеріал, що дозволяє аналізувати події, що сталися на певній ділянці;
 • понизити рівень виникнення позаштатних ситуацій в торгових комплексах і виставкових залах і здійснити  застережливий ефект для відвідувачів;
 • спостерігати за обстановкою у будь-якому приміщенні будівлі;
 • створювати архів матеріалів для подальшого аналізу і організації ефективнішої роботи персоналу, а також для надання в інші органи;
 • організовувати відеоспостереження за віддаленими об'єктами. Об'єкт відеоспостереження може знаходитися у будь-якій точці нашої планети.

СОТ дозволяє значно підвищити ефективність охорони на об'єкті і скоротити час прийняття  рішення при виникненні позаштатної ситуації.

Компоненти систем відеоспостереження.

У загальному випадку система відеоспостереження для охорони об'єктів складається з наступних компонентів:

Склад ситеми відеонагляду

Відеокамера: Пристрій для перетворення оптичного зображення в електричний відеосигнал. Первинне джерело відеосигналу у складі системи охоронної сигналізації.

Відеоканал: Сукупність технічних засобів СОТ, що забезпечують передачу телевізійного зображення від однієї відеокамери до екрану відеомонітора у складі СОТ.

Відеореєстратор: Пристрій, призначений для запису відтворення і зберігання відеоінформації у складі СОТ.

Відеомонітор: Облаштування відображення відеоінформації у складі СОТ.

За бажанням замовника система відеоспостереження для охорони об'єкту може комплектуватися і іншими додатковими елементами (ідентифікація осіб, реєстрація державних номерних знаків на автомобілях і т.д.). На сьогодні можна створити системи будь-якого рівня складності, завдяки чому забезпечується безпека на найвищому рівні.

Наші послуги.

Наше підприємство здійснює самостійну установку систем відеоспостереження для охорони будь-яких об'єктів. Залежно від ваших цілей і побажань, ми пропонуємо Вам відеокамери різного типу :

Типи відеокамер
 • безкорпусні або корпусні;
 • кольорового або чорно-білого зображення,  а так само камери з режимом день/ніч;
 • підвищений або звичайний рівеь чутливості;
 • високої або звичайної роздільної здатності;
 • зовнішнього або внутрішнього спостереження.

Щоб визначити, яка саме відеокамера вам підходить наші фахівці вирушають до Вас на об'єкт і після його дослідження запропонують оптимальну модель пристрою.

Приватне охоронне підприємство «ЗОДІАК і К-1» виконує усі роботи, які пов'язані з організацією охорони об'єкту за допомогою установки відеоспостереження. У перелік послуг, що робляться нами, входить:

 • вивчення об'єкту і виявлення зон, які потребують організації відеоконтролю;
 • визначення кількості необхідного устаткування для монтажу якісної системи;
 • вибір оптимальних місць установки відеокамер для охоплення максимального радіусу огляду, вибір конкретних моделей камер;
 • монтаж СОТ.

ПП «ЗОДІАК і К-1» у рамках організації охорони об'єкту за допомогою монтажу системи охоронного відеоспостереження здійснює установку устаткування, пусконалагоджувальні роботи, а також подальше обслуговування. Тільки грамотно встановлена система дозволить вам швидко оцінити обстановку на контрольованому об'єкті і оперативно вжити необхідні заходи, запобігши, тим самим, нанесення збитку майну і виникнення позаштатної ситуації.

Замовити послугуЛіцензії